top of page
  • Фото автораОксана Хмель

Що потрібно знати про терапію EMDR?


EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) – з англійської дослівно перекладається як «десенсибілізація та репроцессуалізація (обробка) рухом очей».

В основу методу EMDR покладено ідею білатеральної стимуляції.

Рухи очей у певному темпі та за певною схемою стимулюють почергову роботу різних півкуль мозку. Це позитивно впливає на емоційний стан, усуваючи та знижуючи негативний вплив травмуючих подій, страхів та переживань.

EMDR – клінічно доведений метод психотерапії.

EMDR - ефективний короткостроковий метод терапії рекомендований навіть за важких розладах психічної діяльності, так званого ПТСР (Посттравматичного стресового розлади).

Сесії EMDR, як правило, дають результат напрочуд швидко.

Нещодавнє дослідження людей, які зазнали насильства, втрату коханих, лиха та серйозні нещасні випадки, встановило, що у 84-90 % наставало полегшення їхнього емоційного стану лише після трьох сесій EMDR.

Тобто обробка навіть найважчих спогадів може бути досягнута в десятки разів менше часу, ніж традиційна терапія.

Оскільки EMDR має здатність зменшити будь-який тип емоційного блоку чи страху, це може також використовуватися, щоб покращити роботу спортсменів, акторів, музикантів, студентів, громадських діячів та керівників.

EMDR – терапія зменшить занепокоєння у роботі з людьми та страх перед аудиторією.

EMDR допомагає перемістити клієнта швидко від емоційного лиха до тверезого та спокійного вирішення проблем чи залучених подій.

Позитивні, довгострокові результати терапії EMDR зачіпають усі рівні добробуту клієнта – розумовий, емоційний та фізичний, таким чином, клієнти повністю повертаються до норми та здоров'я.

Пам'ять на події залишається, але негативна відповідь у вигляді порушення якості психічного здоров'я стає нейтралізованою.

Робота в методі, що здійснюється строго згідно з терапевтичними протоколами, помилки при здійсненні терапії зводяться до мінімуму.

0 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page