top of page
  • Фото автораОксана Хмель

У яких запитах може допомогти EMDR-терапія?


• Неадекватна самооцінка

Наприклад, ви часто ловите себе на думці, що ви недостатньо хороший фахівець, незважаючи на те, що постійно навчаєтесь і підвищуєте свою кваліфікацію, і це спотворене уявлення про себе заважає заявити про себе, вести переговори з клієнтами та проводити зустрічі, на яких необхідно бути переконливим.

• Неприйняття власної зовнішності

Наприклад, коли ви постійно незадоволені тим, як ви виглядаєте, і це неабияк псує вам життя.

• Втрати/розлучення

Коли складно прийняти сам факт того, що людини у вашому житті більше немає.

Постійно теплиться надія, що все ще повернеться, і буде, як і раніше.

Також складно буває складно відпустити не лише людину, а й якусь звичну роль, місце проживання.

• Співзалежні відносини

Коли ви постійно вибираєте однотипних партнерів, наприклад, «холодних» чоловіків/жінок. Коли цікаві тільки ті, кому ви байдужі, а цікавлячі люди наганяють на вас нудьгу і тугу.

• Фобії та страхи

Якщо страх заважає користуватися літаком, ліфтом чи заважає навчитися плавати. Туди ж належать й інші ірраціональні страхи, які суттєво погіршують якість вашого життя. Коли страх камери «ставить хрест» на можливостях, які можуть відритися перед Вами, якщо ви позбавитеся його.

• Сексуальне та/або фізичне насильство

Коли в анамнезі є фізичне чи сексуальне насильство, про яке складно зізнатися навіть самій собі, але воно нагадує про себе флешбеками, кошмарами, нав'язливими думками, почуттям сорому та провини, спотворює самооцінку.

• Тривога фону, що не має під собою явних причин.

І це далеко не повний перелік запитів, з якими терапія EMDR успішно справляється.

EMDR не шукає відповіді на запитання: «чому це в мене?», не вчить жити з травмою, а переробляє її, даруючи клієнтам нову якість життя.

Дехто з вас уже встиг спробувати на собі цей метод і поділився інформацією про нього зі своїми друзями та знайомими, чиї запити почали надходити до мене.

І я дуже вдячна кожному з вас, хто опосередковано допоміг своїм друзям, поділившись інформацією про можливості, які дарує терапія EMDR.

З радістю відповім на всі ваші запитання.

0 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page