top of page

Послуги

Індивідуальна сесія EMDR

Індивідуальна сесія EMDR проводиться віч-на-віч із психотерапевтом, який допомагає клієнту переробити травматичні спогади та знизити пов'язані з ними симптоми.

Перед тим, як розпочати сесію EMDR терапевт зазвичай проводить ретельне вивчення психологічної історії пацієнта, щоб визначити найкращий підхід для терапії.

Спільно з терапевтом складається план терапії адаптований до запитів клієнта.

Наразі можливий тільки запис до листу очікування.

Психотерапевтичний EMDR інтенсив

Чи можна вирішити психологічні проблеми не виходячи з дому?

Так звісно це можливо.

EMDR інтенсив - це унікальний проект, що складається з підбірки психотерапевтичних сесій, які допоможуть вирішити Ваші психологічні запити маючи при собі  тільки телефон або планшет або ноутбук.

EMDR -це доказовий метод, який у 2012-му році визнаний як метод номер один для вирішення питань пов'язаних з травмою та постравматичним розладом.

 

Він працює з фобіями, панічними атаками та іншими видами розладів. EMDR може бути поєднаний з іншими напрямками психотерапії, а також з медикаментозним лікуванням. 

 

Інтенсив складається з 6 окремих практичних EMDR сесій, відео уроків з практичними вправами, присвячених найпопулярнішим за Вашими запитами темам, що пов'язані однією метою - отримати більше впевненості в собі та внутрішньої рівноваги.

Теми які охоплює EMDR інтенсив:

- Психологічні кордони

- Фізична турбота про себе

- Вміння звертатись за допомогою та отримувати її

- Вміння розуміти свої емоції та опановувати їх

- Доброзичливе ставлення до себе та вміння співчувати

- Час для себе

 

Якщо у вас є потреба психологічної допомоги, або Ви давно хотіли спробувати як працює EMDR, але немає бажання або часу шукати психотерапевта це найкраще рішення.

Правила запису на сесію
 

Запис провадиться по 100% передоплаті.

Скасувати або перенести консультацію можна за 24 години до зустрічі.

Зустрічі, про які Ви домовилися та скасували пізніше, ніж за 24 години до прийому, сплачуються  у повній вартості. У разі форс-мажорних обставин це може бути переглянуто.

При запізненні більш ніж на 15 хвилин сесія скасовується і її вартість не повертається. У разі форс-мажорних обставин це може бути переглянуто.

Щоб не пропустити нову інформацію про EMDR терапію, набір груп, та іншу корисну інформацію підписуйтесь на мій Telegram

bottom of page